Engelli Rampası

Engelli Rampası

Engelli rampası, fiziksel olarak engelli vatandaşlar adına üretilen özellikle konut ve bina girişlerinde merdiven kısmı yanında bulunan gereçlerdir. Yükselti farklarında kolay kullanım sağlamak amacıyla yapılır. Kullanım alanlarının oldukça fazla olmasıyla birlikte farklı boyutlarda ve farklı ebatlarda üretim hizmeti mevcuttur. Bu ürünlerin kaliteli ve güçlü yapıda üretilmesi ile beraber sağlam bir şekilde uzun vade kullanılması mümkündür.

Üretilirken özellikle yönetmelikler doğrultusunda belli başlı standartlarda üretime sahiptir. Kaliteli ve güçlü yapısı sayesinde güvenle tercih edilebilir. Eğim hesaplaması yapılırken bulunan alanda nasıl bir yükseklik olduğu ve nasıl ebatta olduğuna dair hesaplamalar gerçekleştirilir.

Fiziksel engeli olan vatandaşlar için avantajlı bir kullanıma sahip olması ile birlikte her zaman güvenle tercih edilebilecek tarzda bir üründür.

Engelli Rampası Kullanım Alanları

Engelli rampası, kullanım alanları oldukça geniş olduğu için her zaman rahatlıkla tercih edilebilecek bir gereçtir.

  • Bina ve site girişlerinde,
  • Konut girişlerinde,
  • Hastane, otel gibi büyük alanlarda

Tercih edilir.

Kullanım alanlarının geniş olması ile beraber fiziksel engeli olanlar için bebek arabasını taşımakta zorlananlar için ve pek çok kişi için her zaman tercih edilebilecek bir alandır. Pek çok alanda kullanıma sahip olması ile birlikte hem kaliteli üretimleri hem farklı ebatlarda üretilmeleri ile her alana uygun şekilde tercih edilebilir. Hesaplamalar yapılırken yapılacak alana göre hesaplanarak tercih edilmesi gereken bir üründür. Dokuları her zaman güçlü şekilde tasarlandığı için özellikle ağırlık durumlarında herhangi bir kırılma ya da deforme olma problemleri yaşanmaz. Bu yüzden de uzun vade kullanım için uygundur.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


CAPTCHA Image
Reload Image
Acil Reçete Google Play'de

Sitemizin mobil uygulaması Google Play'de yayımlanmıştır. Dilediğiniz vakit uygulamamızı indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

•[ Acil Reçete ]•