İnstagram Kısıtlandığımı Nasıl Anlarım?

Instagram hesabınızın bir kullanıcı tarafından kısıtlandığını anlamanın çeşitli yöntemleri bulunur. Şüphelendiğiniz hesaptaki bir gönderiye yorum yaptığınızda yorumunuz diğer takipçiler tarafından görünmüyorsa hesabınız kısıtlanmış demektir. Diğer bir yol DM üzerinden mesaj göndermek ve son görülmesini incelemek.

Eğer mesaj attığınız kişinin son görülmesi yoksa ya hesabınızı kısıtlamıştır ya da sın görülmesinin tüm kullanıcılara kapatmıştır. Instagram hesabınız bir kullanıcı tarafından kısıtlandığında sizin paylaşmış olduğunuz gönderiler akışta yer almaz. Sizin gönderileriniz ile hiçbir etkileşim kurmaz. Kısıtlanmış olabileceğini anlamanın çeşitli yolları mevcuttur. Bir hesabın kısıtını kaldırmak için yapılması gerekenler:

  • Kısıtlamak istediğiniz kullanıcı profiline girin
  • Sağ yukarıda yer alan Ayarlar sekmesini seçin
  • Kısıtlama kaldır” butonunu aktifleştirin

Hesabınızda rahatsız olduğunuz içeriklere sahip profilleri engelleyebilir ya da kısıtlayabilirsiniz. Bu işlemler free instagram followers etkileşim ve takipçi sayınızı azaltacaktır. Takipçi sayınızı yükseltmek için Popigram’da bulunan paketleri satın alabilirsiniz. İstediğiniz kullanıcıya Instagram takipçi hilesi paneli aracılığıyla istediğiniz sayıda ücretsiz takipçi gönderimi yapabilirsiniz.

Hesabım Gizliyken Etiketlediğim Kişi Hikayemi Görür Mü?

Gizli hesaplarda sadece takip isteği onaylanmış olan kullanıcılar etiketlendiği gönderileri görebilir. Eğer onaylanmamış kişiyi etiketlediyseniz karşı tarafa sadece bildirim gidecektir. Hikayelerinizin izlenme oranını artırmak için takipçi satın al’da yer alan hikaye izlenme satın al paketlerine 8,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Instagram Kısıtlama Neden Olur?

Instagram hesabınızda akışta yer alan bazı gönderilerden rahatsız oluyorsanız profilikısıtlayabilirsiniz. Bazı durumlarda Instagramprofil kısıtlamalarını doğrudan kendisi yapmaktadır. Bunun sebebi sürekli aynı yorumları yapan ve sahte hesapları algılayan algoritmaya sahip olması ve bu hesapları tespit ederek kısıtlamasıdır.

Hesabınızın bot olarak görünmesini engellemek için etkileşimlerinizi artırmalı ve aktif bir kullanıcı olmalısınız. Instagram tarafından kısıtlanan hesabınızın eski haline dönmesi için talepte bulunmanız gerekir. Kısıtlanmış hesaplar pasif duruma düşer ve takipçi sayısı azalır. Popigram internet adresinde bulunan Instagram panelindeki takipçi hilesi ile istediğiniz kullanıcıya şifre girmeden takipçi gönderebilirsiniz.

Instagram Kısıtlı Hesap Hikayeyi Görür Mü?

Hesabınız gizli ise sadece onaylanmış kullanıcılar hikayelerinizi görebilir. Hikayelerinizi paylaştıktan sonra ayarlar sekmesinden görmesini istemediğiniz hesaplara gizleme işlemi yapabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz profillerin hikayelerini “sessize al” işlemi ile akıştan kaldırmanız da mümkündür.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


CAPTCHA Image
Reload Image
Acil Reçete Google Play'de

Sitemizin mobil uygulaması Google Play'de yayımlanmıştır. Dilediğiniz vakit uygulamamızı indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

•[ Acil Reçete ]•