Antalya Psikolog Listesi

Antalya Psikolog Listesi

Psikoloji ve depresyon sorunları çağımızda giderek artıyor. Antalya psikolog hizmetleri, uzman psikolog kadrosuyla tüm sorunlarınız için en her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Dalında uzman olan psikolog ve psikiyatristler ile içinden çıkamadığınız ve sizi yoran sorunlar için güvenle destek olabilirsiniz.

Antalyaterapimerkezi.com üzerinden uzman psikologlar hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bazen ruhsal sorunların çözülmesi çok kolay olabilir. İçinizde ne yaşadığınızı anlayamaz sadece sıkıntı ve ruhsal bunalım yaşarsınız. Antalya Terapi Merkezini diğer psikolog merkezlerinden ayıran en büyük özellik ücretsiz seans hizmeti vermesidir.

Uzman psikologlar sizinle telefonda 5 dakika boyunca sorunu anlamak için görüşürler. Ruhsal bir buhran içinde olan bir kişi için 5 dakikanın önemi gerçekten çok büyüktür. İlk görüşmeden sonra uzman psikologlar sizi dinleyerek sizin için ilk tespitleri yaparlar.

Uzman bir hekimden psikoterapi hizmeti almak için yüksek ücretler ödemeniz gerekir. Fakat Antalya Terapi Merkezi bu konuda da farkını ortaya koymaktadır. İlk 5 dakikalık ön görüşme için ücret ödemediğiniz gibi 60 dakikalık bir seans için sadece 250 TL ücret ödersiniz.

Daha önce uzman bir hekimden destek almanız gerekmiş olabilir. Uzman bir hekime kendinizi emanet etmek için çok yüksek bütçeler ayırmanıza gerek yok. Tecrübeli hekimleriyle hizmet veren Antalya Terapi Merkezi ile bütçenizi fazla zorlamadan kaliteli hizmet alabilirsiniz. Uzman kadro hakkında biraz bilgi vermek yararınıza olacaktır.

Uzman Klinik PsikologSeray Serdar

Seray Hanım psikoloji eğitimini Haliç üniversitesinde başarı ile tamamladı. Yüksek lisansını Gedik Üniversitesinde yapmayı tercih etti. Yüksek lisansını yaptıktan sonra kendisini geliştirmeye ve alanında uzmanlaşmaya devam etti.

Eğitimi devam ederken gelişimi için farklı kurumlarda staj yaptı. Psikoloji alanında birçok eğitime katılarak kendi alanında uzmanlaşmıştı.

Uzman Klinik Psikolog Kıymet Akyol

Kıymet Hanım birçok sosyal proje destek vermeye devam etmektedir. Gönüllü projelerde aktif alan uzman hekim online ve yüz yüze terapi yapmaktadır. Lisansını ve yüksek lisansını başarı ile tamamladıktan sonra farklı bakış açıları için birçok eğitime katıldı. Eğitimleri başarı ile bitiren Kıymet Hanım alanında uzman bir psikologdur.

Uzman Klinik Psikolog Ahmet Aykut Uçar Aydın Bey, Adnan Menderes Üniversitesi’nde psikoloji lisansını bitirdi. Onur derecesi olan mezun olan aydın bey birçok eğitime katılarak kendini geliştirmeye devam etti. Aydın Bey Ekipte yer alan diğer

hekimler gibi sosyal sorumluluk projelerine büyük önem vermektedir. Birçok gönüllü projeye imza atan uzman psikolog, Antalya’nın en iyi Psikologları arasında gösterilmektedir.

Klinik Psikolog Elisa Saltoğlu Kara

Elisa Saltoğlu Kara Lisansını psikoloji alanında yaptıktan sonra aynı alanda yüksek lisansını tamamlamıştır. Birçok seminer ve eğitime katılarak kendisini sürekli geliştirmiştir. Antalya Büyükşehir Belediyesinde aktif olarak görev aldığı yıllarda deneyimini arttırmıştır. Farklı kurum ve noktalarda uzmanlık alanı olan psikoloji için Çocuk, ergen ve yetişkinler için eğitimler vermiştir.

Psikolog Aslı Hamamcıoğlu

İstanbul Bilgi Üniversitesinde psikoloji bölümünü başarı ile tamamlamıştır. Birçok kurumda hizmet vererek deneyim kazanmış uzman psikologlar arasına girmiştir Tüm Antalya da terapi hizmet vermektedir. Bunun yanında Türkiye’nin tüm bölgeleri için online terapi hizmetine aktif olarak devam etmektedir. Ergen ve yetişkin danışanları için çözüm odaklı yaklaşım ile terapilerini yapmaktadır.

Psikolog Ahmet Aykut UÇAR

Adnan Menderes Üniversitesi’nde psikoloji bölümünü büyük başarı ile bitirmiştir. Onur derecesi ile eğitimini tamamlayan Ahmet Aykut Uçar kısa zamanda tecrübesi ile Antalya Psikoloji Terapisi için aranan doktorlardan biri olmayı başardı. Birçok eğitim ve seminere katılarak kendisini sürekli geliştirmeyi bildi. Gönüllü projelerde ve sosyal sorumluluk alanında başarıları olan Ahmet Aykut Uçar,  akademik çalışmada aktif olarak görev almaktadır.

Uzman Klinik Psikolog Begüm Durmuş

Psikoloji alanındaki eğitimine  Yeditepe Üniversitesi’nde başlamıştır. Sonrasında eğitimine devam ederek İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını başarıyla bitirmiştir. Eğitim ve seminerlere katılarak piskoji alanında deneyimini arttırmıştır. Halen Antalya Terapi Merkezi bünyesinde yüz yüze psikoterapi ve online terapi hizmeti konusunda danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Klinik Psikolog Doğan ÖZAKIN

Doğan ÖZAKIN Online ve yüz yüze terapiler ile danışanlarına yardımcı olmaktadır. Beykent üniversitesinde psikoloji lisansını % 100 burslu olarak bitirmiştir. Eğitimi ile beraber deneyim kazanmak için Fransız Lape Hastanesinde ve İzmir Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezinde görev almıştır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimini Üsküdar Üniversitesinde başarıyla bitirmiştir

Psikolog Tuğçe Nur Göçer

Onur derecesi ile bitirdiği psikoloji bölümünü Akdeniz Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimine devam ederken gelişim yolculuğuna devam etmiştir. AMATEM, ÇEMATEM, Eğitim Araştırma Hastanesi gibi büyük ve köklü kurumlarda staj programlarında bulunmuştur.

Yrd. Doç. Dr. Abdullah Bolu

Birçok konuda uzmanlığı bulunan Abdullah Bolu Antalya ve Tüm Türkiye’de Aranan Hekimlerin başında gelmektedir. Uzmanlık alanları şunlardır epresyon, Uyku Bozuklukları, Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar, Demans, Somatizasyon Bozukluğu, Somatoform Bozukluk, Anksiyete, OKB, Sosyal Fobi, Şizofreni, Panik Bozukluğu, Psikotik Bozukluklar, Sinir hastalıkları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Kekemelik, Atipik Psikoz, Paranoya

İletişim Adresi : https://www.antalyaterapimerkezi.com/

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


CAPTCHA Image
Reload Image
Acil Reçete Google Play'de

Sitemizin mobil uygulaması Google Play'de yayımlanmıştır. Dilediğiniz vakit uygulamamızı indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

•[ Acil Reçete ]•